Podnośniki gąsienicowe do prac na wysokości

Jednym z nowoczesnych rozwiązań służących do prac dźwigowych jest podnośnik gąsienicowy. Wyposażone w ramie hydrauliczne zakończone bezpiecznym koszem pozwala na wykonywanie specjalistycznych prac na dużych wysokościach. Cała konstrukcja podnośnika gąsienicowego dba o zminimalizowanie ryzyka wypadku oraz podnosi bezpieczeństwo w trakcie wykonywanych prac.

Windy dla niepełnosprawnych w biurach

Współczesne budownictwo biurowe mieści się coraz częściej w starszych, często poprzemysłowych budynkach. Obiekty tego typu nawet po przystosowaniu przeciwpożarowym posiadają sporo niedogodności między innymi dla osób niepełnosprawnych. Dostosowanie nie tylko przestrzeni biurowej, ale też strategicznych elementów budynku jest kluczowe zarówno dla zachowania urządzenia budowli wobec prawa jak też dla instytucji która budynek zajmuje.

Platformy schodowe dla niepełnosprawnych

Wymagania europejskie stawiane platformom dla niepełnosprawnych Produkowane platformy dla niepełnosprawnych zawsze są zgodne z wymogami technicznymi jakie stawia europejski regulator prawny (dyrektywa EEC machinery directive). Zgodnie z obowiązującymi od 2009 roku przepisami urządzenia przeznaczone do obsługi przez osoby niepełnosprawne powinny być wyposażone w odpowiednie oznakowania przycisków sterujących, w tym przy użyciu pisma Brailla. Platformy dla […]