Podnośniki gąsienicowe do prac na wysokości

Jednym z nowoczesnych rozwiązań służących do prac dźwigowych jest podnośnik gąsienicowy. Wyposażone w ramie hydrauliczne zakończone bezpiecznym koszem pozwala na wykonywanie specjalistycznych prac na dużych wysokościach. Cała konstrukcja podnośnika gąsienicowego dba o zminimalizowanie ryzyka wypadku oraz podnosi bezpieczeństwo w trakcie wykonywanych prac.

podnośnikiPodnośniki gąsienicowe to zdecydowanie lepsze rozwiązanie dla firm, które wykonują zadania na wysokości w trudno dostępnych miejscach, do których nie dotrze podnośnik koszowy lub nożycowy montowany na samochodzie bądź samojezdny.

Wiele firm oferujących usługi remontowo budowlane musi wykonywać swoją pracę na odpowiednim sprzęcie. W tym przypadku bardzo wiele firm decyduje się na wynajem różnego rodzaju podnośników, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

Wynajem podnośników Warszawa przydaje się do remontów dachów na przykład na blokach. Tak naprawdę tego typu podnośniki mogą mieć różne zastosowanie i są wykorzystywane do wielu prac.

Zalety podnośników gąsienicowych

Podnośniki gąsienicowe są dźwigami bardzo niewielkiej masy, co dla wielu firm ma duże znaczenie. Mogą przetransportować je z miejsca na miejsce bez angażowania dużego pojazdu. Podnośniki charakteryzują się także niewielką szerokością przejazdową, dzięki czemu można wykonywać wiele prac gdzie dotarcie do miejsca jest bardzo ograniczone. Podnośniki gąsienicowe idealnie sprawdzają się podczas zadań na dużej wysokości, posiadają dużą wysokość roboczą do 30 metrów.

wynajem podnośników Warszawa

Zastosowanie

Podnośniki znajdują swoje zastosowanie w bardzo wielu branżach i przy różnego typu pracach na dużej wysokości:

  • w galeriach handlowych podczas prac konserwacyjnych
  • czyszczeniu i malowanie elewacji budynków
  • montażu i konserwacja reklam
  • konserwacji oświetlenia ulicznego
  • w sadownictwie do podcinania gałęzi drzew

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa